Akcijos

Samsung Galaxy Young 2

Už puikią kainą gauk viską iškart!

Sumokėjęs vos vieno euro (3,45 Lt) vienkartinį mokestį (ir nė cento daugiau!), įsigyk išmanųjį telefoną ir dar gauk minučių, žinučių bei megabaitų net 2 metams visuose LT tinkluose.

Mes jau turime 4G

Jau ir PILDYK draugai gali naudotis sparčiuoju 4G ryšiu – turėdami bet kokį planą! Pasikeisk savo išmaniojo SIM kortelę ir naršyk daug sparčiau bei daug sklandžiau, o filmus, muziką ir kitokias pramogas pasiek akimirksniu.

Nuo šiol tu valdai internetą

PILDYK atnaujina interneto paslaugų kainodarą – nuo šiol vartotojai naršys tik pasirinkę interneto paslaugų paketą. Taip klientai išvengs netyčinio prisijungimo prie interneto ir nenumatytų išlaidų.

Vartotojai teigia, kad PILDYK – pigiausia paslauga.

Naujausi duomenys ir vėl skelbia geras žinias: RRT ataskaita rodo, kad PILDYK yra daugiausia naudotojų turinti išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Antra gera naujiena – vartotojų nuomone, PILDYK ir toliau išlieka pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga.

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo toliau, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Išbandyk Planų Lygintuvą