Akcijos

Skubėk pasiimti net 2 GB duomenų

Švenčių maratonas įsibėgėjo, visi lekia, lėk ir tu! Tik prieš tai įsimesk 2 GB duomenų vos už 7 Lt/mėn. (2,03 Eur/mėn.).

Telefonų kimštukai

Papuošk telefoną šventėms!

Na ką, prieš šventes geros nuotaikos netrūksta? Puošk viską aplinkui: save, namus, darbo vietą, kompiuterio ekraną ir nepamiršk savo telefono! Nes nusipirkęs PILDYK sąskaitos papildymą vos už 10 Lt (2,90 Eur) ar daugiau dovanų pasiimsi vieną iš trijų smagių telefono kimštukų. O pildydamas dažniau turėsi galimybę susirinkti visus tris!

Samsung Galaxy S3 Neo

Padovanok sau Kalėdoms!

Ar žinai, kokia dovana mieliausia? Ogi ta, kurios visi nori ir kurią pats sau gali padėt po eglute. Taip ir padaryk su populiariuoju „Samsung Galaxy S3 Neo“. Juk tai tobula dovana!

Papildyk ir gauk 1GB dovanų

Pildyk sąskaitą ir pasiimk 1 GB šventėms!

Prieš šventes visada tiek daug reikia padaryt! Nupirkt dovanų, pasipuošt, pasipildyt sąskaitą, užsisakyt gerą planą, kad visiems pasveikinti užtektų, ir dar daug daug visko! Naudokis proga vien už sąskaitos papildymą gauti už dyką 1 GB – per šventes linksmybėms internete tiek tikrai nebus mažai.

2GB

Čiupk NET 2 GB ir naršyk dieną, savaitę ar visą mėnesį!

Neskaičiuok megabaitų ir naršyk normaliai! Imk 2 GB ir išnaršyk jį per tokį laiką, kokį pats pasirinksi – dieną, savaitę ar mėnesį.

Nuo šiol tu valdai internetą

PILDYK atnaujina interneto paslaugų kainodarą – nuo šiol vartotojai naršys tik pasirinkę interneto paslaugų paketą. Taip klientai išvengs netyčinio prisijungimo prie interneto ir nenumatytų išlaidų.

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo vasara greičiau artėja, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Vartotojai teigia, kad PILDYK – pigiausia paslauga, o atlikti tyrimai rodo, kad ir didžiausias tinklas Lietuvoje!

Naujausi duomenys ir vėl skelbia geras žinias: RRT ataskaita rodo, kad PILDYK yra daugiausia naudotojų turinti išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Antra gera naujiena – vartotojų nuomone, PILDYK ir toliau išlieka pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga.

Išbandyk Planų Lygintuvą