Akcijos

Tūkstantis minučių tūkstančiams tavo reikalų!

Tūkstantis minučių, daugiau kaip tūkstantis megabaitų ir neribotos SMS į visus LT tinklus tūkstančiams tavo reikalų! Vos už 10 Lt/mėn. (2,9 Eur/mėn.).

2GB

Čiupk NET 2 GB ir naršyk dieną, savaitę ar visą mėnesį!

Neskaičiuok megabaitų ir naršyk normaliai! Imk 2GB ir išnaršyk jį per tokį laiką, kokį pats pasirinksi – dieną, savaitę ar mėnesį.

Telefonai su pasiūlymu

Atsinaujink telefoną – imk NOKIA LUMIA 735 ar 630 tik už 1 Lt (0,29 Eur) pradinę įmoką – ir dar už tai gauk neribotų, nemokamų pokalbių bei SMS į visus LT tinklus net 2 metus.

Nuo šiol tu valdai internetą

PILDYK atnaujina interneto paslaugų kainodarą – nuo šiol vartotojai naršys tik pasirinkę interneto paslaugų paketą. Taip klientai išvengs netyčinio prisijungimo prie interneto ir nenumatytų išlaidų.

Papuošk savo rudens sezoną ryškiu skėčiu!

PILDYK BONŲ smagių daikčiukų papildymas atkeliavo! Skubėk pasiimti linksmo ir puošnaus skėčio, kuris tau nuotaiką iki aukštumų pakels net ir pačią niūriausią, lietingiausią dieną. Tau tereikia pasitikrinti, kiek BONŲ esi prikaupęs savitarnoje mano.pildyk.lt.

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo vasara greičiau artėja, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Vartotojai teigia, kad PILDYK – pigiausia paslauga, o atlikti tyrimai rodo, kad ir didžiausias tinklas Lietuvoje!

Naujausi duomenys ir vėl skelbia geras žinias: RRT ataskaita rodo, kad PILDYK yra daugiausia naudotojų turinti išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Antra gera naujiena – vartotojų nuomone, PILDYK ir toliau išlieka pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga.

Išbandyk Planų Lygintuvą