Akcijos

Duok penkis! Imk penkis!

Duok penkis – imk penkis! Taip, ne tris, ne keturis, o net penkis gigabaitus ir kalbėk bei rašyk neribotai ir nemokamai į pagrindinius Lietuvos tinklus vos už 5,00 Eur/mėn. (17,26 Lt/mėn.).

laikas atsinaujinti telefoną

PILDYK skelbia – laikas atsinaujinti! Imk vieną iš naujų išmaniųjų telefonų, kuriuos tau siūlome už puikią kainą, o tam, kad bendravimui su draugais nieko nepritrūktų, dar turėk užtektinai minučių, SMS žinučių ir megabaitų.

Valdyk internetą pats!

Pasikeitė PILDYK interneto užsakymo sąlygos, todėl nuo šiol galėsi užsisakyti ir turėti interneto tiek, kiek tau reikia. Ir jokių netikėtumų!

Mes jau turime 4G

Jau ir PILDYK draugai gali naudotis sparčiuoju 4G ryšiu – turėdami bet kokį planą! Pasikeisk savo išmaniojo SIM kortelę ir naršyk daug sparčiau bei daug sklandžiau, o filmus, muziką ir kitokias pramogas pasiek akimirksniu.

Mėgstamą planą pratęsime mes

Užsisakyk mėgstamą planą ir niekuo nesirūpink!

Jeigu turi mėgstamą planą ar naršymo paslaugą, naudokis jais drąsiai kiek tik nori ir nebesuk galvos dėl jokių užsakymų ar raktažodžių siuntinėjimo. Planas ar paslauga prasitęs patys, tau nė piršto nepakrutinus!

Vartotojai teigia, kad PILDYK – pigiausia paslauga.

Naujausi duomenys ir vėl skelbia geras žinias: RRT ataskaita rodo, kad PILDYK yra daugiausia naudotojų turinti išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Antra gera naujiena – vartotojų nuomone, PILDYK ir toliau išlieka pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga.

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo toliau, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Išbandyk Planų Lygintuvą