Akcijos

Planas 150MIN

Naujas sezonas – naujas planas! Jeigu norisi daug bendrauti už labai mažą kainą, rinkis naują planą 150 MINUČIŲ. Užsisakęs jį visą savaitę galėsi visuose LT tinkluose iškalbėti 150 minučių ir išsiųsti net 10 000 SMS.

PILDYK yra mėgstamiausias išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio prekės ženklas

Kaip nesidžiaugsi, kai net 20,4 proc. Lietuvos gyventojų geriausiai vertina ir mėgstamiausiu laiko PILDYK! Tai atskleidė trečią kartą atliktas „DDB Brand Capital“ tyrimas. Ačiū visiems PILDYK draugams!

Atsinaujinantys planai

Mėgstamas planas, gera kaina, patogu naudotis! Užsisakyk patinkantį planą tik kartą, o jis kas mėnesį atsinaujins pats.

Naršyk ES valstybėse pigiau!

Kelionėje ar atostogų metu naudokis internetu pigiau, nes dabar užsisakęs 20 ar 50 MB duomenų paketą bet kurioje ES šalyje galėsi naršyti gerais tarifais visą parą!

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo vasara greičiau artėja, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Vartotojai teigia, kad PILDYK – pigiausia paslauga, o atlikti tyrimai rodo, kad ir didžiausias tinklas Lietuvoje!

Naujausi duomenys ir vėl skelbia geras žinias: RRT ataskaita rodo, kad PILDYK yra daugiausia naudotojų turinti išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Antra gera naujiena – vartotojų nuomone, PILDYK ir toliau išlieka pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga.

Išbandyk Planų Lygintuvą