Akcijos

Neribotas bendravimas ir 1 GB dovanų!

Nuostabiai nuostabus pasiūlymas – užsisakyk neribotus pokalbius ir SMS žinutes, o kad iki pilnos laimės nieko nepritrūktų – padovanosim tau dar 1 gigabaitą!

Nusifilmuok PILDYK reklamoje! 

Dar nespėjai nusifilmuoti PILDYK reklamoje? Turim tau gerų žinių – vasario 15 d. 10 val. ateik į PILDYK@VERO CAFE kavinę Vilniaus „Akropolyje“ ir tapk PILDYK reklamos dalimi!

Imk vieną ASUS, o antrą tau padovanosim!

Nori telefono – gauni du iškart! Taip, PILDYK vėl duoda dovanų! Pirk ASUS ZENFONE 2, ir mes nemokamai tau įteiksim ASUS ZENFONE C.

Telefonai už 1 Eur

Pasirink norimą telefoną iš TELE2 salono! Pažiūrėk, kurie populiariausi, ir išsirink sau tinkamiausią!

Pirk LION ir gauk 1GB

PILDYK ir LION nuo šiol jungia tvirta draugystė. O tu ta proga gauni dovanų! Pirk specialiu PILDYK ženklu pažymėtą šokoladuką LION ir pasiimk net 1 GB nemokamai.

Pildyk@VeroCafe

Tai pirmoji Lietuvoje interaktyvi kavinė, kurioje susitinka ne tik PILDYKAI ar PILDYK draugai, bet ir visi, kurie mėgsta skanią kavą ir smagiai leisti laiką su savo draugais. Užsuk ir TU!

Vartotojai tvirtina: PILDYK pigiausia!

PILDYK eteryje ir vėl geros naujienos! Beveik du trečdaliai mobilaus ryšio vartotojų mano, jog PILDYK yra pigiausia išankstinio apmokėjimo paslauga Lietuvoje! Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT 2015 m. gegužės–birželio mėnesiais atliktas tyrimas.