Akcijos

Dabar kelis kartus pigiau!

Vos 3 Lt/mėn. (0,87 Eur/mėn.) vietoj 11 Lt/mėn. (3,19 Eur/mėn.) už NERIBOTAS minutes ir SMS žinutes PILDYK bei TELE2 tinkle.

Nauja PILDYK pakuotė – subalansuota visam semestrui

Op op, visi ruošiamės naujiems mokslo metams! Reikia kuprinių ir rankinių, tušinukų ir pieštukų, spalvotų lapukų ir dar daug visko. Tik nepamiršk į sąrašą įtraukti ir naujos PILDYK pakuotės, nes juk pertraukų metu tikrai ne pamokos rūpės, bet naujienas su draugais pasidalinti reikės.

Dovanos vos už sąskaitos papildymus!

Pasipildyk savo PILDYK sąskaitą 10 Lt (2,90 Eur) ar daugiau bet kuriame TELE2 salone ir pasiimk trijų pakelių kavos NESCAFÉ 3in1 rinkinį NEMOKAMAI.

Vasaros naktimis viskas nemokamai: pokalbiai, SMS ir internetas!

Temsta vėlai, aušta anksti – nemiegok! Visą vasarą naktimis nuo 23 iki 6 val. ryto kalbėk su PILDYK draugais ir siųsk jiems SMS NEMOKAMAI. Žinoma, naršyk taip pat NEMOKAMAI. Užtenka pasipildyti sąskaitą bet kokia suma.

Nokia Lumia 520

Pasiimk sau spalvingą ir ypač patogią NOKIA LUMIA 520

NOKIA LUMIA 520 – stilingas, ryškus ir patikimas išmanusis telefonas, o ir jo kaina – ypač patraukli. Dabar gali įsigyti per mėnesį mokėdamas vos 10 litų (2,90 euro).

Naršyk ES valstybėse pigiau!

Kelionėje ar atostogų metu naudokis internetu pigiau, nes dabar užsisakęs 20 ar 50 MB duomenų paketą bet kurioje ES šalyje galėsi naršyti gerais tarifais visą parą!

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo vasara greičiau artėja, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Gigabaitinė naujiena! Naršai daug, tai ir imk daug!

Mažai gigo? Imk triskart daugiau ir naršyk interneto vandenynus atsipalaidavęs be jokių papildomų užsakinėjimų. 3 GB, ir tu internete darai ką nori ir kiek nori!

Naujas tyrimas ir vėl patvirtino, kad, vartotojų nuomone, PILDYK yra pigiausia

Lietuvos gyventojai mano: PILDYK – vis dar pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga. Tai patvirtino kovo mėnesį rinkos tyrimų bendrovės RAIT atliktas reprezentatyvus nuomonių tyrimas.

Išbandyk Planų Lygintuvą