Akcijos

Mažų baubukų mažos niekšybės

Gauk mažą niekšelį draugelį vos už sąskaitos papildymą! Pildyk savo PILDYK sąskaitą bent 3 eurais ir gauk baubuką kimštuką vos už centą!

Pigūs išmanieji telefonai!

Pasitik artėjantį rudens sezoną su naujais ir stilingais išmaniaisiais telefonais už neįtikimai mažą kainą! Išsirink sau tinkamiausią modelį vos už 3,99 Eur mėnesio mokestį.
Ir tai dar ne viskas! Įsigijęs išmanųjį kas mėnesį gausi 1 GB duomenų nemokamai iki šių metų pabaigos!

Mano lentyna

Leisk laiką turiningai su PILDYK programėle

Daug spėjai šią vasarą prikeliauti ir dar nemažai naujų išvykų laukia? Kad ir kur važiuotum, parsisiųsk ir naudok specialiai PILDYK bei TELE2 vartotojams sukurtą programėlę MANO LENTYNA. Su ja laiką leisi turiningai ir nenuobodžiausi pakeliui į nuotykius.

Pirk LION ir gauk 1GB

PILDYK ir LION nuo šiol jungia tvirta draugystė. O tu ta proga gauni dovanų! Pirk specialiu PILDYK ženklu pažymėtą šokoladuką LION ir pasiimk net 1 GB nemokamai.

120 minučių dovanų!

Ir vėl gėriai!

Šį kartą net 120 minučių į pagrindinius Lietuvos tinklus savaitei vos už 5 Eur sąskaitos papildymą.

Vasaros naktimis bendrauk nemokamai!

Karštos vasaros naktys prasideda! Mesk miegus į šalį – visą vasarą naktimis nuo 23 iki 6 val. ryto kalbėk su PILDYK draugais, maigyk SMS ir mėgaukis internetu VISIŠKAI NEMOKAMAI. Vienintelis dalykas, kurį turi padaryti – tai pasipildyti sąskaitą bet kokia suma.

Vartotojai tvirtina: PILDYK pigiausia!

PILDYK eteryje ir vėl geros naujienos! Beveik du trečdaliai mobilaus ryšio vartotojų mano, jog PILDYK yra pigiausia išankstinio apmokėjimo paslauga Lietuvoje! Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT 2015 m. gegužės–birželio mėnesiais atliktas tyrimas.