Akcijos

Pasipildyk sąskaitą ir dalyvauk PILDYK žaidime!

PILDYK myli visus savo draugus! O draugystė be dovanų yra tas pats, kas ąžuolas be medienos! Tad šį kartą PILDYK vos už sąskaitos papildymą dalina telefonus, planšetinius kompiuterius, dviračius, begalę kitų prizų ir net naująjį „Volkswagen Beetle“ automobilį!

Vasaros naktimis viskas nemokamai: pokalbiai, SMS ir internetas!

Temsta vėlai, aušta anksti – nemiegok! Visą vasarą naktimis nuo 23 iki 6 val. ryto kalbėk su PILDYK draugais ir siųsk jiems SMS NEMOKAMAI. Žinoma, naršyk taip pat NEMOKAMAI. Užtenka pasipildyti sąskaitą bet kokia suma.

Nokia Lumia 520

Pasiimk sau spalvingą ir ypač patogią NOKIA LUMIA 520

NOKIA LUMIA 520 – stilingas, ryškus ir patikimas išmanusis telefonas, o ir jo kaina – ypač patraukli. Dabar gali įsigyti per mėnesį mokėdamas vos 10 litų.

Naršyk ES valstybėse pigiau!

Kelionėje ar atostogų metu naudokis internetu pigiau, nes dabar užsisakęs 20 ar 50 MB duomenų paketą bet kurioje ES šalyje galėsi naršyti gerais tarifais visą parą!

Su planu VISIEMS gauk dar daugiau minučių

Kuo vasara greičiau artėja, tuo su draugais norisi bendrauti daugiau! Užsisakyk bet kurį iš planų VISIEMS ir gauk papildomų minučių už tą pačią kainą.

Junkis prie PILDYK

Atvesk draugą iš kito tinklo į PILDYK, ir abu gaukite specialų planą.

Gigabaitinė naujiena! Naršai daug, tai ir imk daug!

Mažai gigo? Imk triskart daugiau ir naršyk interneto vandenynus atsipalaidavęs be jokių papildomų užsakinėjimų. 3 GB, ir tu internete darai ką nori ir kiek nori!

Naujas tyrimas ir vėl patvirtino, kad, vartotojų nuomone, PILDYK yra pigiausia

Lietuvos gyventojai mano: PILDYK – vis dar pigiausia išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga. Tai patvirtino kovo mėnesį rinkos tyrimų bendrovės RAIT atliktas reprezentatyvus nuomonių tyrimas.