Akcijos

120 minučių dovanų!

Ir vėl gėriai!

Šį kartą net 120 minučių į pagrindinius Lietuvos tinklus savaitei vos už 5 Eur (17,26 Lt) sąskaitos papildymą.

Neriboti pokalbiai, SMS ir daug naršymo

Neriboto bendravimo planai su duomenų paketu: užsisakai ir turi viską viename!

Vasaros naktimis bendrauk nemokamai!

Karštos vasaros naktys prasideda! Mesk miegus į šalį – visą vasarą naktimis nuo 23 iki 6 val. ryto kalbėk su PILDYK draugais, maigyk SMS ir mėgaukis internetu VISIŠKAI NEMOKAMAI. Vienintelis dalykas, kurį turi padaryti – tai pasipildyti sąskaitą bet kokia suma.

Papildai sąskaitą kaip įprastai ir bendrauji NERIBOTAI ir NEMOKAMAI!

Ir kaip tau toks pasiūlymas: pasipildai sąskaita prekybos tinkle MAXIMA penkiais eurais (17,26 Lt) ar daugiau ir gauni nemokamą neribotą bendravimą, tiek pokalbius į pagrindinius Lietuvos tinklus, tiek ir SMS!

laikas atsinaujinti telefoną

PILDYK skelbia – laikas atsinaujinti! Imk vieną iš naujų išmaniųjų telefonų, kuriuos tau siūlome už puikią kainą, o tam, kad bendravimui su draugais nieko nepritrūktų, dar turėk užtektinai minučių, SMS žinučių ir megabaitų.

Mes jau turime 4G

Jau ir PILDYK draugai gali naudotis sparčiuoju 4G ryšiu – turėdami bet kokį planą! Pasikeisk savo išmaniojo SIM kortelę ir naršyk daug sparčiau bei daug sklandžiau, o filmus, muziką ir kitokias pramogas pasiek akimirksniu.

Vartotojai tvirtina: PILDYK pigiausia!

PILDYK eteryje ir vėl geros naujienos! Beveik du trečdaliai mobilaus ryšio vartotojų mano, jog PILDYK yra pigiausia išankstinio apmokėjimo paslauga Lietuvoje! Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT 2015 m. gegužės-birželio mėnesiais atliktas tyrimas.