Akcijos

Metas atsinaujinti telefoną!

Metas atsinaujinti telefoną!

Atsinaujinai pavasario drabužių kolekciją? Atsinaujink ir telefoną! Ypač kai PILDYK tau duoda net iki 35 proc. nuolaidą populiariesiems modeliams.

Už sąskaitos papildymą gauk autokroviklį dovanų!

Už sąskaitos papildymą gauk autokroviklį dovanų!

Pasiūlymas, kuriuo pasinaudojęs pamirši problemas dėl išsikraunančios telefono baterijos! Užsuk į bet kurią degalinę STATOIL, pasipildyk savo sąskaitą bent 10 Eur ir pasiimk dovanų autokroviklį!

Gauk su PILDYK m. parašą!

PILDYK – pirmasis iš visų išankstinio mokėjimo paslaugos operatorių, kuris tau suteikia galimybę įsigyti mobilųjį parašą. Be to, pasinaudojęs šiuo pasiūlymu dar gauni ir 10 GB mėnesiui!

Perkelk savo numerį į PILDYK ir gauk gigabaitų!

Perkelk savo numerį į PILDYK ir gauk gigabaitų!

Kviesk draugus perkelti savo numerį į PILDYK! Nes tai padaryti dabar apsimoka labiau nei bet kada. Draugai gaus kas mėnesį po 1 GB pusę metų iš eilės, o tu su jais galėsi bendrauti NEMOKAMAI! 

Vartotojai tvirtina: PILDYK pigiausia!

PILDYK eteryje ir vėl geros naujienos! Beveik du trečdaliai mobilaus ryšio vartotojų mano, jog PILDYK yra pigiausia išankstinio apmokėjimo paslauga Lietuvoje! Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT 2015 m. gegužės–birželio mėnesiais atliktas tyrimas.