NAUJO TELEFONO? O GAL GIGABAITŲ?

Rinkis naują išmanųjį ir kartu gauk gigabaitų į savo sąskaitą. Dabar, TELE2 salone įsigijęs vieną iš nurodytų telefonų už 1 Eur pradinę įmokąkiekvieną mėnesį gausi po 3 GB net dvejus metus.

Moki mėnesinį mokestį, o džiaugiesi nauju telefonu ir 3 gigabaitais kas mėnesį dvejus metus!

Huawei P9 Lite Mini + 3 GB

Pradinė įmoka

1 Eur

Mėnesio mokestis  9,99 Eur

Samsung J5 2017 + 3 GB

Pradinė įmoka

1 Eur

Mėnesio mokestis  12,99 Eur

Huawei P10 Lite + 3 GB

Pradinė įmoka

1 Eur

Mėnesio mokestis  14,99 Eur

Samsung Galaxy S7 + 3 GB

Pradinė įmoka

1 Eur

Mėnesio mokestis  21,99 Eur

  • Pasiūlymas galioja turint aktyvią SIM  kortelę, sudarius 24 mėn. sutartį, sumokėjus nurodytą pradinę įmoką ir telefono mėnesio mokestį.
  • Sutartį gali pasirašyti tik tuomet, jei tau jau yra 18 ar daugiau metų. Prieš pasirašant sutartį bus įvertintas ir tavo mokumas. Sutartis galioja tol, kol tavo PILDYK numeris yra aktyvus. Tad jeigu nutiks taip, kad nesinaudosi PILDYK paslaugomis 180 dienų, tuomet tau reikės per mėnesį sumokėti likusį neišmokėtą mokestį už įrangą, o TELE2 turės teisę nutraukti sutartį.
  • Interneto paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.
  •  Akcijos laikas ir telefonų kiekis ribotas.

Valstybės nustatytas atminties laikmenos mokestis (vienkartinis) pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą nuo 2012 03 01 renkamas už naujas skaitmenines laikmenas (telefoną, atminties kortelę ar kompiuterį). Mokestis skiriamas Lietuvos gretutinių teisių asociacijai, kuriai parašę prašymą jį susigrąžinsite, jei laikmeną įgijote profesionalioms ar neįgalių žmonių reikmėms arba išvežate iš Lietuvos (www.agata.lt). „Huawei P9 Lite Mini“, „Samsung Galaxy J5 2017“ – 3,50 Eur, „Huawei P10 Lite“, „Samsung Galaxy S7“–  5,25 Eur.