Papildymas per terminalą FOXBOX

Savo ar draugo PILDYK sąskaitą gali papildyti ir per terminalą FOXBOX. Tai labai paprasta ir patogu – sugaiši vos minutę. Pildant telefono sąskaitą tau tereikės įvesti telefono numerį.

Pasirink operatorių

Ekrane pasirink operatorių iš paslaugų grupės MOBILUSIS RYŠYS.

Įvesk telefono numerį

Įvesk norimą papildyti telefono numerį, patikrink, ar duomenis suvedei teisingai, įnešk reikiamą sumą pinigų ir spausk PIRMYN. Nepamiršk pasiimti mokėjimo kvito.

Papildyk sąskaitą

Papildyti sąskaitą per FOXBOX terminalą gali tik įnešdamas tam tikrą grynųjų pinigų sumą. Įsidėmėk – terminalas grąžos neduoda.

Per terminalą FOXBOX sąskaitą gali pildyti nuo 2,00 Eur iki 30,00 Eur be centų (t. y. gali papildyti 2,00, 3,00, 4,00, 5,00, 6,00 Eur ir t. t.).

Pastaba! Pildant sąskaitą per FOXBOX suteikiami PILDYK BONAI tomis pat sąlygomis, kaip ir pildant sąskaitą internetu ar mobiliojo papildymo būdu.

Ką daryti, jei suklystum

Jei pildydamas telefono sąskaitą netyčia neteisingai įvestum telefono numerį, nedelsdamas kreipkis telefonu, nurodytu ant kvito, arba el. paštu info@foxbox.lt per 14 kalendorinių dienų. FOXBOX pasistengs ištaisyti klaidą. Saugok mokėjimo kvitą!

FOXBOX terminalai

FOXBOX terminalų žemėlapį rasi paspaudęs šią nuorodą.