Daugkartinio papildymo PILDYK ID kortelė

 

PILDYK ID – tai daugkartinio papildymo kortelė, kuria sąskaitą galima pildyti nuolatos.

Tai ypač patogus papildymo būdas, nes nereikia pirkti kortelių, vesti jokių kodų ar skambinti į Klientų aptarnavimo centrą. Tereikia paduoti PILDYK ID kortelę ir norimą pinigų sumą (euro centų tikslumu) aptarnaujančiam pardavėjui, ir suma per 10–15 minučių bus pervesta į su kortele susietą PILDYK sąskaitą.

Turint šią kortelę sąskaitą galima papildyti bet kurioje prekybos vietoje, pažymėtoje PILDYK ID ženklu.

Kur įsigyti PILDYK ID?

Įsigyjantiesiems naują PILDYK pakuotę: kortelė jau yra joje; ji yra susieta su PILDYK kortelės sąskaita. ID kortelę už simbolinį 0,01 Eur mokestį gali įsigyti ir bet kuriame TELE2 salone.

Kokia suma galima pildyti PILDYK ID kortele?

  • Sąskaitą prekybos vietose gali pildyti nuo 2,00 Eur iki 30,00 Eur cento tikslumu (t. y. gali papildyti 2,00, 2,01, 2,02, 2,03, 2,04 ir t. t.).
  • Prekybos centruose MAXIMA papildymo suma – nuo 2,00 Eur iki 50,00 Eur vieno euro tikslumu be centų (t. y. gali papildyti 2,00, 3,00, 4,00, 5,00, 6,00 Eur ir t. t.).
Kaip naudotis PILDYK ID kortele?

Jei nori papildyti sąskaitą

Paduok aptarnaujančiam pardavėjui PILDYK ID kortelę ir reikiamą pinigų sumą. Pardavėjas nuskaitys kortelės brūkšninį kodą, ir tavo sąskaita bus papildyta per 10–15 min. Apie sąskaitos papildymą informuos SMS žinutė.

Kaip pakeisti kortelę kita?

Jei tavo kortelė susidėvėjo, sulūžo, ar tiesiog ją pametei, naują gali įsigyti bet kurioje TELE2 prekybos vietoje. Naują kortelę reikės susieti su savo telefono numeriu. Tai galėsi padaryti SMS žinute arba nemokamai prisijungęs prie „Mano PILDYK“.

Užregistruok savo PILDYK ID kortelę

Jeigu turi seno pavyzdžio ID kortelę arba gavai naują salone, turi ją užregistruoti išsiųsdamas SMS įrašęs ID kortelės 11 skaitmenų kodą tel. 1542. SMS žinutės kaina – 0,05 Eur.

Apie sėkmingą registraciją tave informuos SMS žinutė. Su šia kortele galėsi pildyti telefono, iš kurio išsiuntei SMS žinutę, sąskaitą. PILDYK ID gali užregistruoti nemokamai prisijungęs prie „Mano PILDYK“.

Kur galima pildyti sąskaitą ID kortele
  • TELE2 salonuose
  • Loterijos „Perlas“ terminaluose
  • Kioskuose „Lietuvos spauda“
  • Prekybos centrų „Senukai“ kasose
  • Prekybos centrų „Maxima“ kasose
  • Lietuvos pašto skyriuose
  • Kitose prekybos vietose, pažymėtose PILDYK ID ženklu
Sąskaitos likutis ir galiojimo laikas

Norėdamas sužinoti sąskaitos likutį

Telefono ekrane rink *245# ir spausk skambinimo mygtuką . Netrukus ekrane išvysi informaciją apie sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką (paslaugos kaina – 0,04 Eur).

Nuo šiol nemokamai sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką gali patikrinti prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“.

Sąskaitos ir numerio galiojimo laikas

PILDYK vartotojai gali skambinti 100 dienų ir gauti skambučius 180 dienų nuo pastarojo sąskaitos papildymo.