Paslaugos

Kaip tapti PILDYKU

Pasinaudojęs numerio perkėlimo iš kito tinklo paslauga, galėsi ir naudotis senuoju numeriu, ir būti su PILDYK!

mano.pildyk.lt

Užsiregistruok mano.pildyk.lt ir viską kontroliuok pats!

Skubus papildymas

Trūksta tiek nedaug, kad galėtum užsisakyti savo mėgstamiausią planą? Skubusis papildymas – pinigai į tavo sąskaitą pačiu reikalingiausiu metu, neišėjus iš namų!

Visi telefonai visiems PILDYKAMS

Dabar su PILDYK pasiimk BET KURĮ telefoną TELE2 salone!

Mobilus internetas

Naršyk internetą savo telefone, nes internetas telefone – tas pats, kaip ir internetas kompiuteryje, tik daug paprasčiau! 

Mokėjimas už parkavimą

Mokėk už automobilio stovėjimą Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Trakuose SMS žinute – tai daug patogiau ir paprasčiau negu kas kartą ieškoti automato susimokėti už automobilio stovėjimą. Išbandyk!

Reikia Nereikia

Atsikratyk seno telefono!

Tikrai ir tavo namų stalčiuje guli pamirštas nebenaudojamas telefonas. Parduok jį mums, o gautus pinigus leisk PILDYK pramogoms ir paslaugoms!

Virtualus numeris

 

Asmeninis privatumas tau labai svarbus, ir tu žūtbūt nori jį apsaugoti? Visi TELE2 mėnesio mokėjimo ir PILDYK klientai jau gali užsisakyti virtualiojo numerio paslaugą.

PYPTONAI

Paversk nusibodusį telefono laukimo signalą PYP linksma staigmena.

KASPERSKY: paslauga apsaugai nuo kenkėjų

Jeigu tavo išmanusis turi įdiegtą „Android“ operacinę sistemą, o tavo kompiuteris yra PC – ir vienam, ir kitam gali užsakyti apsaugą nuo kenkėjiškų programų KASPERSKY. Būsi tikras, kad niekas neprikiš nagų prie tavo asmeninės informacijos ir jos nepavogs.