Už „Windows Phone“ programėles atsiskaityk dabar patogiau

Smagu pranešti, kad visi „Windows Phone“ telefonų turėtojai jau gali naudotis programėlių ir žaidimų parduotuve – „Microsoft App Store“. Na o visi PILDYKAI, kurie turi tokius telefonus, jau gali parsisiųsti įvairių programėlių į savo telefoną be jokių registracijų ir kreditinių kortelių. Gali siųstis viską, net ir tai, ką rasi parduotuvėje už pinigus. Tavo patogumui tai bus paprasčiausiai išskaičiuota iš balanso.

Kuo naudinga ši paslauga?

  • Patogesnis mokėjimas tau papildomai nieko nekainuos, o mokestį už programėles matysi atskiroje eilutėje išklotinėje prisijungęs prie savitarnos.
  • Išklotinėje matysi ir programėlių atnaujinimo mokesčius, jeigu tokie būna nustatyti.
  • „Windows Phone“ paskyroje gali pasirinkti pirkimą patvirtinti PIN kodu. Tai leis apsisaugoti nuo neplanuotų pirkinių ir kontroliuoti išlaidas programėlėms.

Kaip mokesčius už programėles įtraukti į sąskaitą?

  • Savo įrenginyje įjunk mobiliųjų duomenų perdavimą.
  • „Microsoft App Store“ aktyvinsis automatiškai. „Windows Phone“ programėlėje „Store“ pasirink mokėjimo būdą PILDYK ir sulauk mokėjimo būdo patvirtinimo.

Programėlėms įsigyti numatytas 100,00 Eur/mėn. limitas (maksimali vienos programėlės kaina mokant per PILDYK – 19,99 Eur).

Atsisiuntimų skaičius per parą – ne daugiau kaip 30. Viršijus limitą už kitas programėles bus galima atsiskaityti kredito kortele.

Paslauga gali naudotis iki 2016 m. Lapkričio 31 d. Vėliau tai padaryti galimybės nebus.