PYPTONAI

Paversk įprastą PYP originaliu įrašu!

Ar tau rūpi, kad tavo geriausi PILDYK draugai visad būtų geros nuotaikos, kai tik skambinėjate vienas kitam šimtą kartų per dieną? Yra vienas superbūdas tai paversti tikrove. Paslauga PYPTONAS. Žiauriai geras dalykas.

Jeigu nori, kad tavo draugai užskaitytų tavo humorą, užsisakyk skambučio laukimo signalo paslaugą PYPTONAS, kuri tavo nuobodų telefono PYP PYP PYYYP pavers linksma melodija ar staigmena.

Kaip užsisakyti:

  • apsilankius interneto svetainėje www.pyptonas.lt;
  • tel. 1505 išsiuntus SMS žinutę su PYPTONO užsakymo kodu;
  • paskambinus nemokamu tel.1505.

Užsisakęs paslaugą PYPTONAS galėsi valdyti visas muzikėles, kokias tik turi, ir skirtingiems draugams priskirti skirtingus PYPTONUS.

Nemokami PILDYK PYPTONAI

Juos rasi čia – būtinai parsipūsk į savo išmanųjį.

Kiek kainuoja PYPTONO paslauga?

PYPTONO paslauga mokama, bet jos kaina nesikandžioja. Paslaugos kainą sudaro dvi dalys.

  • Mokestis už konkrečią melodiją. PYPTONŲ melodijos gali būti mokamos arba nemokamos. Jei išsirinksi nemokamą, bus taikomas tik paslaugos mėnesio mokestis. Mokamos melodijos kainą rasi šalia melodijos pavadinimo. Ji taikoma vieną kartą įsigyjant melodiją. Tavo asmeninis tonas, kurį galėsi sukurti panaudodamas bet kokį garsą iš savo kompiuterio, nieko nekainuos.
  • Paslaugos mokestis. Visi PILDYK vartotojai turi galimybę pirmą mėnesį paslaugą išbandyti nemokamai! Vėliau ji kainuos tik 1 Lt/mėn. (0,29 Eur/mėn.). Mokestis už paslaugą bus išskaičiuojamas iš tavo PILDYK sąskaitos.

Nusibodo paslauga? Jos atsisakysi tel. 1505 išsiuntęs SMS žinutę su raktažodžiu STOP arba prisijungęs prie savo profilio interneto svetainėje www.pyptonas.lt ir pasirinkęs funkciją „Atsisakyti paslaugos“.

Išbandyk Planų Lygintuvą