Skubusis papildymas: pinigai į sąskaitą pačiu reikalingiausiu metu!

Kas yra skubusis papildymas?

Tai greito papildymo paslauga, skirta PILDYK vartotojams, kurių sąskaitoje baigėsi pinigai ir tą akimirką nėra galimybės jos pasipildyti internetu ar įsigyti papildymo kortelės, tačiau labai reikia paskambinti ar išsiųsti SMS. Taip pat ji skirta tiems, kuriems pritrūko kelių centų norimam planui ar paslaugai užsisakyti.

Turėdamas šią paslaugą savo naudojamą PILDYK numerį iš karto galėsi papildyti 1,00 Eur suma – už tai reikės sumokėti vėliau. PILDYK sąskaita užsisakius paslaugą papildoma 1,00 Eur avansu – ši suma bus išskaičiuota suteikiant pirmąjį papildymą po avanso. Papildžius sąskaitą išskaičiuojama suma kartu su paslaugos mokesčiu – 1,20 Eur.

 

Paslaugos teikimo sąlygos

Paslauga gali naudotis visi PILDYK vartotojai, kurie išpildo šias sąlygas:

1,00 Eur pasiskolinimo sąlygos

  • Pildoma sąskaita yra aktyvi bent 180 dienų.
  • Pildoma sąskaita buvo papildyta bent 2 kartus per pastarąsias 60 dienų (pirmą kartą papildyta bent 2,00 Eur suma, antrą kartą – bet kokia suma).
  • Pildoma sąskaita buvo papildyta bent 2,00 Eur suma per pastarąsias 30 dienų.
  • Vartotojas yra visiškai atsiskaitęs už anksčiau suteiktą skubiojo papildymo paslaugą.

 

Kaip papildyti sąskaitą šiuo būdu?

Norėdamas gauti į savo sąskaitą1,00 Eur papildymą, siųsk nemokamą SMS žinutę tel. 1553 įrašęs SOS1EUR.

Svarbu! Papildžius sąskaitą šiuo būdu sąskaitos galiojimo laikas nėra pratęsiamas.

Sąskaitos likutis ir galiojimo laikas

Norėdamas sužinoti sąskaitos likutį

Telefono klaviatūroje rink *245# ir spausk. Netrukus ekrane išvysi informaciją apie sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką (paslaugos kaina – 0,04 Eur). Nemokamai sąskaitos likutį gali patikrinti prisijungęs prie „Mano PILDYK“

 

Sąskaitos ir numerio galiojimo laikas

PILDYK vartotojai gali skambinti 100 dienų ir gauti skambučius 180 dienų nuo pastarojo sąskaitos papildymo. Jeigu tavo sąskaitoje lieka 0 Eur, nuo šios dienos tavo numeriui suteikiamas 80 dienų galiojimo terminas. Papildžius sąskaitą numerio galiojimas pratęsiamas.

Svarbi informacija

Prieš naudodamasis skubiuoju papildymu turėsi sutikti su paslaugos teikimo sąlygomis, atsakydamas į gautą SMS žinutę žodžiu TAIP.

Suteikta suma bus išskaičiuota tuomet, kai kitą kartą papildysi savo sąskaitą. Papildymo momentu iš jos bus išskaičiuota suteikto kredito suma – 1,00 Eur – ir paslaugos administravimo mokestis – 0,20 Eur. Žinoma, apie tai būsi informuotas SMS žinute.