Valdyk viską pats savitarnos svetainėje!

Mano.pildyk.lt: viskas, ko tau reikia, daryk patogiai, greitai ir paprastai

PILDYK savitarnos svetainė mano.pildyk.lt – tai patogi ir labai naudinga vieta, kurioje gali valdyti visas savo paslaugas, sąskaitos likučius ir bendravimo statistiką PATS.

 

Ką gali daryti savitarnoje?

 

Valdyti savo sąskaitą:

  • Čia labai greitai ir patogiai gali sužinoti, koks yra tavo sąskaitos likutis. Nereikia siųsti jokių žinučių – nueini į savitarną ir matai.
  • Taip pat lengvai matysi, kokį planą esi šiuo metu užsisakęs, kada jis baigs galioti ir kiek esi iškalbėjęs minučių.
  • Savitarnoje gali gauti specialių pasiūlymų, skirtų tau.

Žodžiu, viską žinai, PATS viską valdai ir viską kontroliuoji.

 

Stebėti savo paslaugų naudojimo įpročius statistikoje:

  • Savitarnos svetainė puiki tuo, kad matai savo visą statistiką, t. y. iššnekėtų minučių, parašytų SMS ir išnaršytų GB skaičių per dieną, per savaitę, per vieną ar per šešis mėnesius. Sužinok, kiek iškalbi, į kokius tinklus dažniausiai skambini ir rašai, kur išnaudoji gigabaitus. O pagal tai galėsi pasirinkti tinkamiausią sau planą.

 

Užsisakyti planą ir gauti specialių pasiūlymų:

  • PILDYK savitarnoje viskas taip paprasta, kad vieno mygtuko paspaudimu gali užsisakyti patinkantį planą. Tai ne tik lengva ir greita, bet dar ir nemokama.

 

  • Užsiregistruok mano.pildyk.lt savitarnoje ir gauk išskirtinių pasiūlymų, skirtų tik tau. Galbūt kiti tavo draugai tokio gero pasiūlymo ir negaus. Pasiūlymas bus skirtas tik tau ir jį matysi tik savitarnoje. Todėl nuolat čia lankykis, kad ko nors labai gero nepražiopsotum.

 

Naudotis BONAIS:

  • Savitarnoje ne tik greitai ir patogiai pasipildysi savo sąskaitą, bet ir už tai dar gausi BONŲ, kuriuos galėsi iškeisti į patinkančius prizus. Savitarnoje matysi savo sukauptų BONŲ skaičių ir ką faino gali už juos įsigyti. Tik vienas mygtuko paspaudimas ir atėjęs į pasirinktą TELE2 saloną pasiimsi tai, ką išsirinkai. Paprasta.

 

Taigi nieko nelaukęs užsiregistruok mano.pildyk.lt savitarnoje ir naudokis visais šiais privalumais iš karto.