Kaip naudotis PILDYK išvykus į užsienį?

Prieš išvykdamas į užsienį, tu turi:

 • Sužinoti, ar šalyje, į kurią keliauji, yra galimybė naudotis PILDYK ryšiu – patikrink, kokie tarifai taikomi toje šalyje.

 • Jeigu įsigijai PILDYK pakuotę tam, kad galėtum ja naudotis tik užsienyje, aktyvink SIM kortelę dar būdamas Lietuvoje.

 • Jeigu jau naudojiesi PILDYK paslauga, patikrink savo sąskaitos likutį ir papildyk sąskaitą. Būdamas užsienyje sąskaitą visada galėsi papildyti internetu.

 • Sąskaitą taip pat gali papildyti naudodamasis kreditine kortele ar „PayPal“ sistema. Tai patogu ir saugu. Daugiau informacijos rasi partnerių tinklalapyje.

 • Jeigu naudojiesi paslauga Ataskaita apie pristatytą SMS žinutę, užsienyje ji tau kainuos įprastai 0,02 Eur už SMS.

 

Kokie tarifai taikomi naudojantis PILDYK užsienyje?

 • Visus PILDYK tarifus užsienyje gali sužinoti tarifų skiltyje.
 • Europos Sąjugos šalyse kalbėk pigiau! Esant šiose šalyse skambutis į Lietuvą, šalies viduje ar kitą EU/EEE šalį kainuoja pagal turimo mokėjimo plano tarifą pridedant EU/EEE taikomą priemoką - 0,0605 Eur/min. su PVM, atsiliepti skambučiai – 0,0138 Eur/min. su PVM.
 • Atsiliepti skambučiai Latvijoje ir Estijoje – NEMOKAMI! Tik nepamiršk, kad šiose šalyse turi prisijungti prie TELE2 tinklo.
 • Esant užsienyje kas kartą prisijungus prie interneto telefone tavo sąskaitoje turėtų būti ne mažesnė nei 2,90 Eur suma.

 

Kaip papildyti PILDYK sąskaitą užsienyje?

 • Būdamas užsienyje sąskaitą gali papildyti PILDYK kodu – jį turėtum įsigyti prieš išvykdamas. Papildymą gali atlikti įvesdamas kodą telefone arba „Mano PILDYK“ svetainėje.
 • Jei turėsi galimybę pasinaudoti internetu ir naudojiesi e. bankininkystės paslaugomis, gali papildyti sąskaitą internetu.
 • Paprašyk, kad Lietuvoje esantys tavo draugai arba tėvai, kurie yra TELE2 mėnesio mokėjimo paslaugos vartotojai, papildytų tavo sąskaitą mobiliuoju papildymu, tiesiog išsiuntę SMS žinutę.
 • Būdamas Didžiojoje Britanijoje sąskaitą gali pasipildyti įsigijęs papildymo kodus DING prekybos vietose. Šios nurodytos www.ding.com tinklalapyje.
Kaip skambinti išvykus?

Išvykus į Baltijos šalis

Tiesiog prisijunk prie šių šalių TELE2 tinklo ir naudokis mobiliuoju ryšiu kaip įprasta.

Išvykus į kitas šalis

Kitose šalyse, kuriose TELE2 yra sudariusi tarptinklinio ryšio bendradarbiavimo sutartis, norėdamas paskambinti telefono ekrane rink:

*100* + šalies kodas, telefono numeris # ir spausk arba *100*00 šalies kodas, telefono numeris # ir spausk.

Pavyzdžiui, norėdamas paskambinti į PILDYK klientų aptarnavimo centrą rink *100*+37068400077# ir spausk.

Tavo telefono ekrane pasirodys užrašas: „Jusu uzklausa priimta, prasome laukti skambucio.“ Netrukus tavo telefonas ims skambėti. Atsiliepk ir būsi sujungtas su numeriu, kuriuo skambinai.

Kaip patikrinti sąskaitos likutį, galiojimo laiką, balso paštą?

Sąskaitos likučio ir galiojimo laiko tikrinimas

Telefono klaviatūroje rink *245# ir spausk . Informacija bus pateikta tavo telefono ekrane.
Paslaugos kaina – 0,04 Eur.

 

Balso pašto tikrinimas

Telefono klaviatūroje rink *100*+37068400222# ir spausk  arba *100*0037068400222# ir spausk.

Skambučių nukreipimas į balso pašto dėžutę veikia tik kai telefonas yra išjungtas. Visais kitais atvejais balso pašto paslauga neveikia. Skambutis bus apmokestintas kaip skambutis į Lietuvą.

Kaip paskambinti į Klientų aptarnavimo centrą?

*100*+37068400077# ir spausk  arba *100*0037068400077# ir spausk.

Skambutis bus apmokestintas kaip skambutis į Lietuvą.

Prisijungimas prie kitos šalies tinklo

Atvykus į kitą šalį, telefonas automatiškai prisijungs prie operatoriaus, su kuriuo TELE2 yra pasirašiusi komercinę tarptinklinio ryšio sutartį, tinklo. Jeigu TELE2 toje šalyje yra pasirašiusi sutartis su keliais operatoriais, telefonas pasirinks tinklą, kurio signalas bus stipriausias. Jeigu dėl techninių kliūčių automatinio prisijungimo neįvyksta arba atsižvelgiant į operatoriaus tarifus, teikiamas paslaugas ar ryšio aprėpties ypatybes norima pasirinkti kitą operatorių, tai galima padaryti ir rankomis, vadovaujantis telefono aparato instrukcija. Pasirinkus tinklą, telefonas parodys operatoriaus numerį arba pavadinimą.

Galimos problemos jungiantis prie kai kurių šalių tinklų

Lankantis šalyse, kuriose naudojamasi kitokiu nei Europoje mobiliojo ryšio dažnių diapazonu, PILDYK vartotojams gali kilti prisijungimo prie tinklo problemų. Naudojantis naujesnių modelių telefonais, kurie palaiko platų dažnių diapazoną (850, 900, 1800, 1900 MHz), tokių bėdų kilti neturėtų.

Jungimosi prie tinklo problemų gali kilti šiose šalyse: Aboa (Suomija), Amerikos Samoa, Angilija,  Antarktis, Argentina, Argentinos Antarkties stotys, Arkties regionas, Artigo bazė (Urugvajus), Bahamos, Belizas, Bermuda, Bolivija, Čilė, Ekvadoras,  Guamas, Hondūras, Japonija*, JAV, Kanada, Keisis (Australija), Kolumbija, Kosta Rikas, Makvorio Sala, Marianos Šiaurinės Salos, Mausono stotis, Meksika, Mergelių Salos (JAV), Montseratas, Nikaragva, Panama, Paragvajus, Peru, Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičas, Pietų Korėja*, Pitkemas, Puerto Rikas, Šiaurės Korėja, Šv. Elenos Sala, Takelau, Trinidadas ir Tobagas, Volisas ir Futūna.

* Šiose šalyse nebeteikiamos 2G ryšio paslaugos, todėl atvykęs į šias valstybes nustatymuose pasirink 3G ryšį.

Paslaugų apmokestinimas užsienyje

Mobiliojo interneto duomenų skaičius Europos Sąjungoje, Lichtenšteine, Islandijoje bei Norvegijoje apmokestinamas 1 KB tikslumu. Esant užsienyje kas kartą prisijungus prie interneto telefone PILDYK sąskaitoje turėtų būti ne mažesnė kaip 2,90 Eur suma.

Atliekami ir atsiliepti skambučiai apmokestinami minutės tikslumu, išskyrus Europos Sąjungą, Lichtenšteiną, Islandiją bei Norvegiją. Čia atsiliepti skambučiai apmokestinami kas sekundę, o atliekamiems skambučiams taikomas minimalus 30 sekundžių apmokestinimas, toliau – kas sekundę.

Jei sugalvosi prieš grįždamas į Lietuvą užsisakyti pokalbių ar interneto planą, SMS žinutė su raktažodžiu tel. 1556 iš užsienio tau kainuos 0,14 Eur.