Naršyk internetą telefone daugiau ir pigiau!

Užsisakyk paslaugą NARŠYK dienai, savaitei ar mėnesiui.

Norėdamas naudotis mobiliuoju internetu, užsisakyk paslaugą NARŠYK. Pagal poreikį rinkis norimą interneto duomenų skaičių ir jų galiojimo laiką.

Paslaugos NARŠYK kainos

  Naršyk1 Naršyk7 Naršyk30 Naršyk3GB Naršyk5GB
Raktinis žodis N1 N7 N30 N3GB N5GB
Galiojimo laikas 1 para 7 dienos 30 dienų 30 dienų 30 dienų
Duomenų kiekis

20 MB

1 GB

150 MB

1 GB

1 GB 3 GB 5 GB
Kaina 0,50 Eur

1,50 Eur

1,00 Eur

2,03 Eur

6,08 Eur

5,21 Eur

7 Eur

Nuo šių metų lapkričio 1 d. keičiasi standartinė paslaugos NARŠYK30 kaina – 2,25 Eur/mėn. Akcinės kainos lieka tokios pat.

Akcijų laikas ribotas.

Kaip užsisakyti paslaugą?

Siųsk SMS žinutę su pasirinktos paslaugos raktiniu žodžiu tel. 1556 (žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur). Apie užsakytą paslaugą tave informuos SMS žinutė.

Paslaugos galiojimui pasibaigus, ji bus pratęsiama automatiškai. Jeigu tavo sąskaitoje trūks lėšų paslaugos pratęsimui, paslauga tau bus sustabdyta. Tačiau naršymą gali pratęsti iš naujo užsisakęs paslaugą NARŠYK puslapyje NARSYK.PILDYK.LT (duomenų srautas nemokamas) arba SMS žinute.

Nemokamai duomenų likutį gali patikrinti išsiuntęs MB? tel. 1386. Atsakymą gausi SMS žinute.

Duomenys (megabaitai) nesumuojami. Baigus galioti paslaugai NARŠYK arba užsisakius paslaugą NARŠYK iš naujo, neišnaudoti nemokami megabaitai anuliuojami.

Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Kaip ir žadėjome, keičiasi automatinio planų ir naršymo paslaugų pratęsimo sąlygos. Dabar jos tau padės nesirūpinti dėl plano ar paslaugos galiojimo pabaigos, taip pat dėl to, ar užsakydamas išsiuntei teisingą raktažodį, be to, sutaupysi, nes nereikės nuolat siuntinėti užsakymo SMS.

  • Automatinis pratęsimas netaikomas naršymo paslaugai NARŠYK1.
  • Sąskaitoje esant pakankamai sumai, planas ar paslauga automatiškai prasitęs dar 30 d. Pinigų nepakankant, tau, kaip ir įprastai, bus aktyvinti standartiniai tarifai.
  • Norėdamas užsisakyti kitą planą ar naršymo paslaugą, tiesiog išsiųsk SMS (kaina – 0,05 Eur) tel. 1556 įrašęs atitinkamą raktažodį.
  • Turimas planas ar paslauga tau bus pratęsti už tokį mėnesio mokestį, koks tuo metu skelbiamas www.pildyk.lt.
  • Jeigu nori, kad naršymo paslauga tau nebūtų automatiškai pratęsiama, užsisakius paslaugą jos galiojimo metu bet kada gali išsiųsti SMS (kaina – 0,05 Eur) tel. 1556 įrašęs STOPDATA, ir automatinis pratęsimas tau bus anuliuotas.
  • Norėdamas atsisakyti plano, siųsk SMS (kaina – 0,05 Eur) tel. 1556 įrašęs STOP. Atsisakius plano tau bus aktyvinti standartiniai tarifai.
Kaip valdyti paslaugą?

Kiek galioja paslauga ir kiek duomenų liko?

Nemokamai duomenų likutį gali patikrinti išsiuntęs MB? tel. 1386. Atsakymą gausi SMS žinute.

Jeigu esi užsisakęs paslaugą NARŠYK1, apie pasibaigusį užsakytą duomenų skaičių būsi informuotas SMS žinute. Tau reikės vėl užsisakyti duomenų, kitaip internetas sustos veikti. Jeigu esi užsisakęs kitas naršymo paslaugas, jos tau bus pratęstos automatiškai.

Kaip atsisakyti paslaugos?

Paslaugos atsisakyti galimybės nėra. Jei nemokami megabaitai (MB) išnaudojami dar nepasibaigus paslaugos galiojimui, ją galima užsisakyti iš naujo.

Ką turėtum žinoti?
  • Neišnaudoti nemokami megabaitai pasibaigus paslaugos NARŠYK galiojimo laikui yra tiesiog anuliuojami.
  • Jei nemokami megabaitai išnaudojami dar nepasibaigus paslaugos galiojimui, paslaugą galima užsisakyti iš naujo.
  • Duomenys apvalinami 1 MB tikslumu.
  • „BlackBerry® interneto“ paslauga PILDYK naudotojams nėra teikiama.
Mobiliojo interneto nustatymai

Norėdamas gauti mobiliojo interneto nustatymus į savo telefoną, siųsk SMS žinutę su tekstu INTERNETAS tel. 1504. Netrukus gausi SMS žinutes su nustatymais. Išsaugok jas ir pradėk naudotis mobiliuoju internetu. Paslauga nemokama.

Daugiau informacijos apie mobilųjį internetą skiltyje „Paslaugos / Mobilusis internetas“.