Bendrauk neribotai su PILDYK draugais ir siųsk SMS į visus LT tinklus

Visų mėgstamas SM: nevaržomas bendravimas su visais!

Jeigu turi daug draugų PILDYKŲ, nedvejodamas rinkis populiariausią ir taip visų mėgstamą planą SM. Su juo ne tik nevaržomai bendrausi PILDYK tinkle, bet dar ir galėsi siųsti žinutes draugams iš kitų tinklų. Trumpai tariant, planas SM – visada geras pasirinkimas!

Užsisakyk ir gauk:

 • neribotus pokalbius su daugiau kaip milijonu PILDYK vartotojų už 0 Eur/min.;
 • neribotas SMS žinutes visame PILDYK ir TELE2 tinkle už 0 Eur už SMS;
 • 1500 SMS žinučių per mėnesį į kitus LT tinklus už 0 Eur už SMS.

Įsigijęs bet kurį iš šių planų, papildomai gali užsisakyti 3 GB už mažesnę mėnesio kainą nei įprasta.Šiuos, užsakytus gigabaitus gali naudoti tiek, kiek reikia, nes neišnaudoti megabaitai bus perkelti į kitą mėnesį.

Užsisakyti planą SM

 

Plano užsakymo mokestis
Akcijos laikas ribotas
3,48 Eur/mėn.2,46 Eur/mėn.
Skambučiai visą parą tarp PILDYK 0,00 Eur/min.
SMS siuntimas tarp PILDYK 0,00 Eur/SMS
SMS siuntimas TELE2 tinkle 0,00 Eur/SMS
SMS siuntimas į kitus tinklus Lietuvoje (1500 SMS limitas) 0,00 Eur/SMS
SMS siuntimas į kitus tinklus viršijus limitą 0,03 Eur/SMS
Papildomas mobilus internetas 3 GB už 3,5 Eur/mėn.
Skambučiai visą parą TELE2 tinkle 0,06 Eur/min.
Skambučiai visą parą į kitus tinklus 0,14 Eur/min.
SMS siuntimas į užsienį 0,12 Eur/SMS
MMS žinutės siuntimas 0,08 Eur/MMS
Ataskaita apie pristatytą SMS žinutę 0,02 Eur/SMS
Premija už dvi iškalbėtas minutes neteikiama

Ataskaitos apie pristatytą SMS žinutę kaina:
TELE2 tinkle – 0,02 Eur;
BITĖS ir OMNITEL tinkluose – išnaudojus suteiktą SMS limitą – 0,02 Eur (kitu atveju bus naudojama iš likusių SMS žinučių limito skaičiaus).

 

Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Kiek SMS žinučių gali siųsti?

Sąžiningo naudojimosi SMS žinutėmis taisyklės:

 • SMS žinutės, siunčiamos TELE2 tinkle ir PILDYK vartotojams, nėra ribojamos.
 • Į kitus mobiliuosius Lietuvos tinklus per mėnesį gali išsiųsti 1500 SMS žinučių, per parą – ne daugiau kaip 350 žinučių.
 • Viršijus dienos limitą SMS siuntimas apribojamas.
 • Viršijus mėnesio limitą SMS žinutės kainuos pagal standartinius įkainius, t. y. 0,03 Eur už SMS į kitus Lietuvos tinklus.
 • Nemokamas žinutes gali naudoti tik būdamas Lietuvoje ir rašydamas vartotojams į kitus Lietuvos tinklus.

Naršyk internete pigiau, o neišnaršytus duomenis kaupk! Užsisakęs planą SM, siųsk raktažodį KAUPIUN3GB, su kuriuo 3 GB tau kainuos pigiau nei įprasta. Raktažodį siųsk tel. 1556 (kaina – 0,05 Eur). Tau bus suteikta 3 GB duomenų, kuriuos galėsi naršyti 30 dienų, o neišnaršyti duomenys bus perkelti į kitą mėnesį iš karto vėl užsisakius KAUPIUN3GB. Raktažodis galioja tik planą užsakiusiam vartotojui ir tik vieną kartą.

Pasiūlymo laikas ribotas.

Kaip ir žadėjome, keičiasi automatinio planų ir naršymo paslaugų pratęsimo sąlygos. Dabar jos tau padės nesirūpinti dėl plano ar paslaugos galiojimo pabaigos, taip pat dėl to, ar užsakydamas išsiuntei teisingą raktažodį, be to, sutaupysi, nes nereikės nuolat siuntinėti užsakymo SMS.

 • Likus 3 dienoms iki plano pratęsimo gausi SMS žinutę su priminimu pasitikrinti, ar tavo sąskaitoje pakanka pinigų planui ar paslaugai prasitęsti.
 • Automatinis pratęsimas netaikomas naršymo paslaugai NARŠYK1 ir pasiūlymui KAUPIUN3GB.
 • Sąskaitoje esant pakankamai sumai, planas ar paslauga automatiškai prasitęs dar 30 d. Pinigų nepakankant, tau, kaip ir įprastai, bus aktyvinti standartiniai tarifai.
 • Norėdamas užsisakyti kitą planą ar naršymo paslaugą, tiesiog išsiųsk SMS (kaina – 0,05 Eur) tel. 1556 įrašęs atitinkamą raktažodį.
 • Turimas planas ar paslauga tau bus pratęsti už tokį mėnesio mokestį, koks tuo metu skelbiamas www.pildyk.lt.
 • Jeigu nori, kad naršymo paslauga tau nebūtų automatiškai pratęsiama, užsisakius paslaugą jos galiojimo metu bet kada gali išsiųsti SMS (kaina – 0,05 Eur) tel. 1556 įrašęs STOPDATA, ir automatinis pratęsimas tau bus anuliuotas.
 • Norėdamas atsisakyti plano, siųsk SMS (kaina – 0,05 Eur) tel. 1556 įrašęs STOP. Atsisakius plano tau bus aktyvinti standartiniai tarifai.
Kaip užsisakyti planą arba jo atsisakyti?

Kaip užsisakyti planą?

Siųsk SMS žinutę su raktiniu žodžiu SM tel. 1556 (žinutės kaina – 0,05 Eur). Apie užsakytą planą tave informuos SMS žinutė.

Bet kurį planą gali užsisakyti tik vieną kartą per parą. Užsakytas planas galioja 30 dienų. Baigiantis galioti planui gausi SMS žinutę su priminimu užsisakyti jį ateinančioms 30 dienų.

Plano galiojimo laikas

Norėdamas sužinoti, kiek laiko galioja planas, siųsk žinutę su raktiniu žodžiu STATUS tel. 1556. Žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur. Atsakymą gausi SMS žinute. Baigus galioti planui įsigalios standartiniai PILDYK tarifai.

Kaip atsisakyti plano?

Norėdamas atsisakyti plano, siųsk žinutę su raktiniu žodžiu STOP tel. 1556. Žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur. Atsisakius plano tau bus aktyvinti standartiniai PILDYK tarifai.

Kiek liko užsakytų SMS žinučių?

Norėdamas sužinoti, kiek turi užsakytų nemokamų žinučių, siųsk SMS su žodžiu LIKO tel. 1556 (žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur).

Svarbi informacija

Vienu metu galioja tik vienas planas

Užsisakęs planą SM tuo pat metu negali turėti užsisakęs kito PILDYK mokėjimo plano, pvz., SKAMBUČIO. Vienu metu galioja tik vienas paskiausiai užsakytas planas. Planą gali užsisakyti tik vieną kartą per parą.

Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius

Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius, naudojamus įvairioms papildomoms paslaugoms (pavyzdžiui, loterijoms, balsavimams, pramogoms), apmokestinamos tarifais, nurodytais trumpųjų numerių reklamose ar kituose viešuosiuose skelbimuose, įskaitant trumpųjų numerių tarifus, skelbiamus www.tele2.lt. Standartinis tarifas skambučiams į trumpuosius numerius yra 0,06 Eur/min. su PVM, jeigu nėra paskelbta kitaip.

Nemokamų paslaugų teikimo teritorija

Nemokamai skambinti ir siųsti žinutes gali tik būdamas Lietuvoje ir rašydamas vartotojams į kitus Lietuvos tinklus.

Premija

PILDYK vartotojai negeneruoja premijos skambindami kitiems PILDYK ir TELE2 vartotojams. Plano vartotojai negauna premijos už priimtus skambučius.

Duomenų perdavimas

Mobiliojo interneto duomenų perdavimas skaičiuojamas kilobaitais ir apvalinamas 100 KB tikslumu.

Norėdamas sužinoti sąskaitos likutį

Telefono klaviatūroje rink *245# ir spausk skambinimo mygtuką . Netrukus ekrane išvysi informaciją apie sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką (paslaugos kaina – 0,04 Eur). 

Nuo šiol nemokamai sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką gali patikrinti prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“.