Bendrauk neribotai su PILDYK draugais ir siųsk SMS į visus LT tinklus

Visų mėgstamas SM: nevaržomas bendravimas su visais!

Jeigu turi daug draugų PILDYKŲ, nedvejodamas rinkis populiariausią ir taip visų mėgstamą planą SM. Su juo ne tik nevaržomai bendrausi PILDYK tinkle, bet dar ir galėsi siųsti žinutes draugams iš kitų tinklų. Trumpai tariant, planas SM – visada geras pasirinkimas!

Užsisakyk ir gauk:

  • neribotus pokalbius su daugiau kaip milijonu PILDYK vartotojų už 0 Eur/min. (0 Lt/min.);
  • neribotas SMS žinutes visame PILDYK ir TELE2 tinkle už 0 Eur (0 Lt) už SMS;
  • 1500 SMS žinučių per mėnesį į kitus LT tinklus už 0 Eur (0 Lt) už SMS.

Turėdamas šį planą, papildomai gali užsisakyti 1 GB už ypač gerą kainą.

Šį mėgstamą planą gali užsisakyti su automatiniu pratęsimu. Taip juk daug paprasčiau ir patogiau. Prie raktinio žodžio tiesiog pridėk x12, ir planas tau bus automatiškai pratęsiamas kas 30 dienų.

Negana to, planas SMx12 dar prisitaiko ir prie vykstančių akcijų. Išskaičiuojama akcinė, o ne įprasta plano užsakymo kaina.

 

Užsisakyti planą SM

 

Plano užsakymo mokestis
Akcijos laikas ribotas
12 Lt/mėn. 8.5 Lt/mėn. 3,48 Eur/mėn. 2,46 Eur/mėn.
Skambučiai visą parą tarp PILDYK 0,00 Lt/min. 0,00 Eur/min.
SMS siuntimas tarp PILDYK 0,00 Lt/SMS 0,00 Eur/SMS
SMS siuntimas TELE2 tinkle 0,00 Lt/SMS 0,00 Eur/SMS
SMS siuntimas į kitus tinklus Lietuvoje (1500 SMS limitas) 0,00 Lt/SMS 0,00 Eur/SMS
SMS siuntimas į kitus tinklus viršijus limitą 0,10 Lt/SMS 0,03 Eur/SMS
Papildomas mobilus internetas 1 GB už 5 Lt/mėn. 1 GB už 1,45 Eur
Skambučiai visą parą TELE2 tinkle 0,19 Lt/min. 0,06 Eur/min.
Skambučiai visą parą į kitus tinklus 0,48 Lt/min. 0,14 Eur/min.
SMS siuntimas į užsienį 0,40 Lt/SMS 0,12 Eur/SMS
MMS žinutės siuntimas 0,26 Lt/MMS 0,08 Eur/MMS
Ataskaita apie pristatytą SMS žinutę 0,06 Lt/SMS 0,02 Eur/SMS
Premija už dvi iškalbėtas minutes neteikiama

Ataskaitos apie pristatytą SMS žinutę kaina:
TELE2 tinkle – 0,02 Eur (0,06 Lt);
BITĖS ir OMNITEL tinkluose – išnaudojus suteiktą SMS limitą – 0,02 Eur / 0,06 Lt (kitu atveju bus naudojama iš likusių SMS žinučių limito skaičiaus).

Užsisakius planą SMS žinutės PILDYK ir TELE2 tinkle neribojamos, žinutėms į kitus tinklus taikomas 1500 SMS/mėn. limitas.

Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Naršyk internete pigiau! Užsisakęs planą, gausi specialų raktažodį, su kuriuo 1 GB tau kainuos tik 1,45 Eur/mėn. (5 Lt/mėn.). Įprasta kaina – 2,03 Eur/mėn. (7 Lt/mėn.). Raktažodį išsiųsk tel. 1556(kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt). Tau bus suteikta 1 GB duomenų, kuriuos galėsi išnaršyti per 30 dienų. Raktažodis galioja tik planą užsakiusiam vartotojui ir tik vieną kartą.

Pasiūlymo laikas ribotas.

Nuo kovo 2 d. keičiasi automatinio planų pratęsimo sąlygos. Dabar jos tau padės nesirūpinti dėl plano galiojimo pabaigos, taip pat dėl to, ar užsakydamas planą išsiuntei teisingą raktažodį, be to, sutaupysi, nes nereikės nuolat siuntinėti užsakymo SMS.

·      Likus 3 dienoms iki plano pratęsimo gausi SMS žinutę su priminimu pasitikrinti, ar tavo sąskaitoje pakanka pinigų planui prasitęsti.

·      Sąskaitoje esant pakankamai sumai, planas automatiškai prasitęs dar 30 d. Pinigų nepakankant, tau, kaip ir įprastai, bus aktyvinti standartiniai tarifai.

·      Norėdamas užsisakyti kitą planą, tiesiog išsiųsk SMS (kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt) tel. 1556 įrašęs atitinkamą raktažodį.

·      Turimas planas tau bus pratęstas už tokį mėnesio mokestį, koks tuo metu skelbiamas www.pildyk.lt.

·       Norėdamas atsisakyti plano, siųsk SMS (kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt) tel. 1556 įrašęs STOP. Atsisakius plano tau bus aktyvinti standartiniai tarifai.

 

Užsisakyk automatiškai prasitęsiantį planą tik kartą, o jis kas mėnesį atsinaujins pats. Planas automatiškai bus pratęsiamas kas 30 dienų už tuo metu galiojančią kainą, jeigu tavo sąskaitoje bus pakankama suma pinigų. Apie automatinį plano pratęsimą tave informuosime SMS žinute. Bet kuriuo metu šio plano galėsi atsisakyti ir rinktis kitą patikusį PILDYK planą ar pasiūlymą.

Atsinaujinantiems planams taikomos vykstančios akcijos. Taigi tokiu atveju tau užsisakius bus išskaičiuota akcinė, o ne įprasta plano kaina.

Kol naudosiesi šiuo planu, kas mėnesį papildomai gali užsisakyti 1 GB tik už 1,45 Eur/mėn. (5 Lt/mėn.).

Kaip užsisakyti planą?

Siųsk SMS žinutę tel. 1556 prie raktinio žodžio prirašęs x12 (iksą 12; žinutę rašyk be tarpų; SMS kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt). Apie užsakytą planą tave informuos SMS žinutė.

Kaip užsisakyti planą arba jo atsisakyti?

Kaip užsisakyti planą?

Siųsk SMS žinutę su raktiniu žodžiu SM tel. 1556 (žinutės kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt). Apie užsakytą planą tave informuos SMS žinutė.

Bet kurį planą gali užsisakyti tik vieną kartą per parą. Užsakytas planas galioja 30 dienų. Baigiantis galioti planui gausi SMS žinutę su priminimu užsisakyti jį ateinančioms 30 dienų.

 

Automatiškai pratęsiamam planui užsisakyti siųsk SMS žinutę su raktiniu žodžiu SMx12 (žinutėje be tarpų įrašyk: SM iksą 12; SMS kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt). Apie užsakytą planą tave informuos SMS žinutė. Užsisakius šį planą tik kartą, jis kas mėnesį atsinaujins pats. Planas bus pratęsiamas už tuo metu galiojančią plano SM kainą, jeigu tavo sąskaitoje bus pakankama suma pinigų. Šio plano atsisakyti galėsi bet kuriuo metu ir rinktis kitą patikusį PILDYK planą ar pasiūlymą. Užsakytas iš naujo planas SMx12 galioja 12 mėn. nuo užsakymo dienos.

 

Plano galiojimo laikas

Norėdamas sužinoti, kiek laiko galioja planas, siųsk žinutę su raktiniu žodžiu STATUS tel. 1556. Žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur (0,16 Lt). Atsakymą gausi SMS žinute. Baigus galioti planui įsigalios standartiniai PILDYK tarifai.

Kaip atsisakyti plano?

Norėdamas atsisakyti plano, siųsk žinutę su raktiniu žodžiu STOP tel. 1556. Žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur (0,16 Lt). Atsisakius plano tau bus aktyvinti standartiniai PILDYK tarifai.

Kiek SMS žinučių gali siųsti?

SMS žinutės, siunčiamos TELE2 tinkle ir PILDYK vartotojams, nėra ribojamos.

Į kitus mobiliuosius Lietuvos tinklus per mėnesį gali išsiųsti 1500 SMS žinučių, per parą – ne daugiau kaip 300 žinučių.

  • Viršijus dienos limitą SMS siuntimas apribojamas.
  • Viršijus mėnesio limitą SMS žinutės kainuos pagal standartinius įkainius, t. y. 0,03 Eur (0,10 Lt) už SMS į kitus Lietuvos tinklus.
  • Nemokamas žinutes gali naudoti tik būdamas Lietuvoje ir rašydamas vartotojams į kitus Lietuvos tinklus.
Kiek liko užsakytų SMS žinučių?

Norėdamas sužinoti, kiek turi užsakytų nemokamų žinučių, siųsk SMS su žodžiu LIKO tel. 1556 (žinutės siuntimo kaina – 0,05 Eur / 0,16 Lt).

Svarbi informacija

Vienu metu galioja tik vienas planas

Užsisakęs planą SM tuo pat metu negali turėti užsisakęs kito PILDYK mokėjimo plano, pvz., SKAMBUČIO. Vienu metu galioja tik vienas paskiausiai užsakytas planas. Planą gali užsisakyti tik vieną kartą per parą.

Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius

Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius, naudojamus įvairioms papildomoms paslaugoms (pavyzdžiui, loterijoms, balsavimams, pramogoms), apmokestinamos tarifais, nurodytais trumpųjų numerių reklamose ar kituose viešuosiuose skelbimuose, įskaitant trumpųjų numerių tarifus, skelbiamus www.tele2.lt. Standartinis tarifas skambučiams į trumpuosius numerius yra 0,06 Eur/min. (0,19 Lt/min.) su PVM, jeigu nėra paskelbta kitaip.

Nemokamų paslaugų teikimo teritorija

Nemokamai skambinti ir siųsti žinutes gali tik būdamas Lietuvoje ir rašydamas vartotojams į kitus Lietuvos tinklus.

Premija

PILDYK vartotojai negeneruoja premijos skambindami kitiems PILDYK ir TELE2 vartotojams. Plano vartotojai negauna premijos už priimtus skambučius.

Duomenų perdavimas

Mobiliojo interneto duomenų perdavimas skaičiuojamas kilobaitais ir apvalinamas 100 KB tikslumu.

Norėdamas sužinoti sąskaitos likutį

Telefono klaviatūroje rink *245# ir spausk skambinimo mygtuką . Netrukus ekrane išvysi informaciją apie sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką (paslaugos kaina – 0,04 Eur / 0,15 Lt). 

Nuo šiol nemokamai sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką gali patikrinti prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“.

Išbandyk Planų Lygintuvą