Aktyvinamas vos įjungus naują PILDYK kortelę

Standartiniai PILDYK tarifai

Standartiniai PILDYK tarifai įsigalioja vos aktyvinus naują PILDYK kortelę, jų užsakyti nereikia.

 

Premija skiriama už dvi iškalbėtas minutes. Premijos dydis – 0,01 Eur.

Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Plano užsakymo mokestis nėra
Skambučiai visą parą tarp PILDYK 0,06 Eur/min.
Skambučiai visą parą TELE2 tinkle 0,06 Eur/min.
Skambučiai visą parą į kitus tinklus 0,14 Eur/min.
SMS siuntimas tarp PILDYK 0,01 Eur/SMS
SMS siuntimas TELE2 tinkle 0,01 Eur/SMS
SMS siuntimas į kitus tinklus Lietuvoje 0,03 Eur/SMS
SMS siuntimas į užsienį 0,12 Eur/SMS
Papildomas mobilus internetas Rekomenduojame užsisakyti vieną iš paslaugos NARŠYK variantų
MMS žinutės siuntimas 0,08 Eur/MMS
Ataskaita apie pristatytą SMS žinutę 0,02 Eur/SMS
Premija už dvi iškalbėtas minutes (taikomos papildomos sąlygos) 0,01 Eur/min.
Premija už priimtą skambutį

Ką tau verta žinoti apie premiją?

  • Premija pradedama kaupti tik naudojantis standartiniu mokėjimo planu ir papildžius savo sąskaitą 3,00 Eur ar didesne suma.
  • Premijos dydis yra0,01 Eur už dvi iki galo iškalbėtas minutes.
  • Premija generuojama tik naudojantis PILDYK paslauga Lietuvos Respublikos teritorijoje ir atsiliepiant į skambučius iš kitų Lietuvos mobiliojo ryšio tinklų (ne TELE2 ir PILDYK tinklo, ir ne iš užsienio).
  • Sukaupta premija pervedama į abonento sąskaitą iškart ją papildžius nepriklausomai nuo to, kokiu planu tuo metu naudojamasi.
  • Sukaupta premija keičiant mokėjimo planą ar užsisakant kitas paslaugas nėra anuliuojama – ji tik nebus skaičiuojama toliau.
  • Sukaupta premija į grynuosius pinigus nekeičiama. Nutraukus sutartį, įskaitant numerio perkėlimą į kito operatoriaus tinklą, premija anuliuojama.
  • Jeigu naudojamasi ne standartiniu mokėjimo planu ir pasipildoma sąskaita, premija pervedama į sąskaitą, bet toliau nebekaupiama. Atnaujinti premijos kaupimą galima tik vėl pradėjus naudotis standartiniu mokėjimo planu ir pasipildžius sąskaitą 3,00 Eur.
  • Premija kaupiama 30 dienų nuo pastarojo sąskaitos papildymo bent 3,00 Eur suma. Sukaupta premija pervedama į sąskaitą, jeigu per ateinančias 30 dienų sąskaita papildoma bet kokia suma. To nepadarius, premija anuliuojama.

 

Sukauptos premijos dydį sužinosi:

  • prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“ (nemokamai);
  • telefone surinkęs *113 # ir paspaudęs skambinimo mygtuką(nemokamai).
Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius

Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius, naudojamus įvairioms papildomoms paslaugoms (pavyzdžiui, loterijoms, balsavimams, pramogoms), apmokestinamos tarifais, nurodytais trumpųjų numerių reklamose ar kituose viešuosiuose skelbimuose, įskaitant trumpųjų numerių tarifus, skelbiamus www.tele2.lt. Standartinis tarifas skambučiams į trumpuosius numerius yra 0,06 Eur/min. su PVM, jeigu nėra paskelbta kitaip.

Norėdamas sužinoti sąskaitos likutį

Telefono klaviatūroje rink *245# ir spausk skambinimo mygtuką . Netrukus ekrane išvysi informaciją apie sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką (paslaugos kaina – 0,04 Eur).

Nuo šiol nemokamai sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką gali patikrinti prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“.

Mobiliojo interneto naudojimas

Jei nori internetu telefone naudotis be jokių stabdžių, užsisakyk paslaugą NARŠYK, pasirinkdamas norimą duomenų skaičių ir duomenų galiojimo laikotarpį. Paslaugos NARŠYK pasiūlymus peržiūrėk ČIA!

Paslauga NARŠYK galioja Lietuvoje, tačiau užsienyje gali naršyti internete patraukliais PILDYK tarifais. Tik atkreipk dėmesį, kad norint naršyti internete tavo sąskaitoje turi būti bent 3,00 Eur.