Aktyvinamas vos įjungus naują PILDYK kortelę

Standartiniai PILDYK tarifai

Standartiniai PILDYK tarifai įsigalioja vos aktyvinus naują PILDYK kortelę, jų užsakyti nereikia.

Naudojantis standartiniais tarifais, suteikiama premija už iš kito Lietuvos mobiliojo tinklo priimtas minutes. Jos dydis – 2 ct (0,01 Eur) už vieną iki galo iškalbėtą minutę.

Naudojantis standartiniu planu ir papildžius sąskaitą 10 Lt (2,90 Eur) ar didesne suma, 30 dienų kaupiama premija. Praėjus 30 dienų nuo papildymo, premija nebekaupiama. Norint, kad premija būtų pervesta į sąskaitą, per kitas 30 dienų reikia papildyti sąskaitą bet kokia suma. Sąskaitos nepapildžius, premija bus anuliuojama.

Plano užsakymo mokestis nėra
Skambučiai visą parą tarp PILDYK 0,19 Lt/min. 0,06 Eur/min.
Skambučiai visą parą TELE2 tinkle 0,19 Lt/min. 0,06 Eur/min.
Skambučiai visą parą į kitus tinklus 0,48 Lt/min. 0,14 Eur/min.
SMS siuntimas tarp PILDYK 0,03 Lt/SMS 0,01 Eur/SMS
SMS siuntimas TELE2 tinkle 0,03 Lt/SMS 0,01 Eur/SMS
SMS siuntimas į kitus tinklus Lietuvoje 0,10 Lt/SMS 0,03 Eur/SMS
SMS siuntimas į užsienį 0,40 Lt/SMS 0,12 Eur/SMS
Mobilus internetas 0,84 Lt/MB 0,24 Eur/MB
MMS žinutės siuntimas 0,26 Lt/MMS 0,08 Eur/MMS
Ataskaita apie pristatytą SMS žinutę 0,06 Lt/SMS 0,02 Eur/SMS
Premija už atsilieptą skambutį (taikomos papildomos sąlygos) 0,02 Lt/min. 0,01 Eur/min.
Premija už priimtus skambučius

Ką tau verta žinoti apie premiją?

  • Premija pradedama kaupti tik naudojantis standartiniu mokėjimo planu ir papildžius savo sąskaitą 10 Lt (2,90 Eur) ar didesne suma.
  • Premijos dydis yra 0,02 Lt (0,01 Eur) už vieną iki galo iškalbėtą minutę.
  • Premija generuojama tik naudojantis PILDYK paslauga Lietuvos Respublikos teritorijoje ir atsiliepiant į skambučius iš kitų Lietuvos mobiliojo ryšio tinklų (ne TELE2 ir PILDYK tinklo, ir ne iš užsienio).
  • Sukaupta premija pervedama į abonento sąskaitą iškart ją papildžius nepriklausomai nuo to, kokiu planu tuo metu naudojamasi.
  • Sukaupta premija keičiant mokėjimo planą ar užsisakant kitas paslaugas nėra anuliuojama – ji tik nebus skaičiuojama toliau.
  • Jeigu naudojamasi ne standartiniu mokėjimo planu ir pasipildoma sąskaita, premija pervedama į sąskaitą, bet toliau nebekaupiama. Atnaujinti premijos kaupimą galima tik vėl pradėjus naudotis standartiniu mokėjimo planu ir pasipildžius sąskaitą 10 Lt (2,90 Eur).
  • Premija kaupiama 30 dienų nuo pastarojo sąskaitos papildymo bent 10 Lt (2,90 Eur) suma. Sukaupta premija pervedama į sąskaitą, jeigu per ateinančias 30 dienų sąskaita papildoma bet kokia suma. To nepadarius, premija anuliuojama (nuo 2014 m. vasario 14 d.).

 

Sukauptos premijos dydį sužinosi:

  • prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“ (nemokamai);
  • telefone surinkęs *113 # ir paspaudęs skambinimo mygtuką(nemokamai).
Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius

Žinutės ir skambučiai į trumpuosius numerius, naudojamus įvairioms papildomoms paslaugoms (pavyzdžiui, loterijoms, balsavimams, pramogoms), apmokestinamos tarifais, nurodytais trumpųjų numerių reklamose ar kituose viešuosiuose skelbimuose, įskaitant trumpųjų numerių tarifus, skelbiamus www.tele2.lt. Standartinis tarifas skambučiams į trumpuosius numerius yra 0,39 Lt/min. (0,11 Eur/min.) (su PVM), jeigu nėra paskelbta kitaip.

Norėdamas sužinoti sąskaitos likutį

Telefono klaviatūroje rink *245# ir spausk skambinimo mygtuką . Netrukus ekrane išvysi informaciją apie sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką (paslaugos kaina – 0,15 Lt (0,04 Eur)).

Nuo šiol nemokamai sąskaitos likutį ir jos galiojimo laiką gali patikrinti prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano PILDYK“.

Mobiliojo interneto naudojimas

Jei nori internetu telefone naudotis be jokių stabdžių, tavo sąskaitoje turi būti pakankama suma.

Jei esi Lietuvoje ir nori atsidaryti bet kurį interneto puslapį, tavo sąskaitoje turi būti bent 0,45 Lt (0,13 Eur) (negalioja vartotojams, užsisakiusiems paslaugą NARŠYK ar kitus nemokamo naršymo planus).

Jei esi užsienyje, tavo sąskaitoje turi būti bent 10 Lt (2,90 Eur).