Skambučiai užsienyje („roaming“)

Su PILDYK skambink ir sulauk skambučių užsienyje be jokių užsakymų!

Daugiau apie skambučių užsienyje paslaugos naudojimą skaityk puslapyje „Kaip skambinti išvykus?“

Keliaudamas ES šalyse, skambinsi, siųsi SMS ir naršysi pigiau! Sužinok kaip tai padaryti čia

Iki 100 kartų sumažinome tarptinklinio interneto kainas 117 pasaulio šalių! Užsisakyk patogiausią duomenų planą čia.

Beje, gera žinia – tarptinklinis ryšys jau ir 4G kokybės!

Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje tarptinklinis ryšys 4G kokybės prisijungus prie TELE2 tinklo.

Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Portugalijoje ir Rumunijoje – prisijungus prie VODAFONE tinklo.

Prisijungimas prie kitos šalies tinkle

Atvykus į kitą šalį, telefonas automatiškai prisijungs prie operatoriaus, su kuriuo TELE2 yra pasirašiusi komercinę tarptinklinio ryšio sutartį, tinklo. Jeigu TELE2 toje šalyje yra pasirašiusi sutartis su keliais operatoriais, telefonas pasirinks tinklą, kurio signalas bus stipriausias. Jeigu dėl techninių kliūčių automatinio prisijungimo neįvyksta arba atsižvelgiant į operatoriaus tarifus, teikiamas paslaugas ar ryšio aprėpties ypatybes norima pasirinkti kitą operatorių, tai galima padaryti ir rankomis, vadovaujantis telefono aparato instrukcija. Pasirinkus tinklą, telefonas parodys operatoriaus numerį arba pavadinimą.

Naudinga žinoti

Kad kelionės vyktų sklandžiai, prieš vykstant į užsienį TELE2 rekomenduoja:

 • Išsiaiškinti, ar TELE2 yra sudariusi tarptinklinio ryšio sutartį su šalies, į kurią keliauji, mobiliojo ryšio operatoriais. Informacija pateikiama www.tele2.lt.
 • Įsitikinti, kad nuvykus į kitą šalį tavo telefonas parinko operatorių, kurio paslaugomis naudojantis tau bus taikomi mažiausi tarifai. Jeigu tai yra kitas operatorius, parink reikiamą operatorių rankiniu būdu (naudokis telefono nurodymais).
 • Patikrinkinti, ar turimo telefono dažnis (900 MHz, 1800 MHz ar 1900 MHz) sutampa su šalies, į kurią vyksti, mobiliojo ryšio tinklo dažniu.
 • Atkreipti dėmesį, kad:
  • tarptinklinio ryšio tarifai skiriasi nuo įprastinių;
  • esant užsienyje už atsilieptus pokalbius reikia mokėti; Latvijoje ir Estijoje, prisijungus prie TELE2 tinklo, atsiliepti skambučiai – nemokami (prisijungus prie kitų tinklų skambučiai bus mokami);
  • mokestis už tarptinklinio ryšio paslaugas neįeina į iškalbamą mėnesio mokestį;
  • informacija apie naudojimąsi tarptinklinio ryšio paslaugomis sąskaitoje pateikiama po vieno arba dviejų mėnesių.


Būdamas užsienyje į Klientų aptarnavimo centrą gali paskambinti numeriu +370 684 00 117 (kaina – pagal galiojančius tarifus).

Būdamas pasienyje stebėk, kokiu tinklu naudojiesi!

TELE2 perspėja savo klientus, kad būnant pasienio zonoje telefonas gali automatiškai prisijungti prie užsienio šalies tinklo, ir tokiu atveju paslaugomis naudojamasi pagal tarptinklinio ryšio tarifus. Taip gali atsitikti dėl stipraus užsienio operatorių ryšio signalo. Norėdamas išvengti naudojimosi užsienio operatoriaus paslaugomis, turėtum būti itin atidus ir pastebėjęs, kad telefonas prisijungė prie kito tinklo, rankiniu būdu pasirinkti Lietuvos TELE2 tinklą.