Skambučiai užsienyje („roaming“)

Su PILDYK skambink ir sulauk skambučių užsienyje be jokių užsakymų!

Daugiau apie skambučių užsienyje paslaugos naudojimą skaityk puslapyje „Kaip skambinti išvykus?“

Beje, gera žinia – tarptinklinis ryšys jau ir 4G kokybės!

Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje tarptinklinis ryšys 4G kokybės prisijungus prie TELE2 tinklo.

Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Portugalijoje ir Rumunijoje – prisijungus prie VODAFONE tinklo.

Prisijungimas prie kitos šalies tinkle

Atvykus į kitą šalį, telefonas automatiškai prisijungs prie operatoriaus, su kuriuo TELE2 yra pasirašiusi komercinę tarptinklinio ryšio sutartį, tinklo. Jeigu TELE2 toje šalyje yra pasirašiusi sutartis su keliais operatoriais, telefonas pasirinks tinklą, kurio signalas bus stipriausias. Jeigu dėl techninių kliūčių automatinio prisijungimo neįvyksta arba atsižvelgiant į operatoriaus tarifus, teikiamas paslaugas ar ryšio aprėpties ypatybes norima pasirinkti kitą operatorių, tai galima padaryti ir rankomis, vadovaujantis telefono aparato instrukcija. Pasirinkus tinklą, telefonas parodys operatoriaus numerį arba pavadinimą.

Naršyk ir užsienyje kaip esi įpratęs!

Su 100 ar 200 MB parai arba 400 ar 900 MB trims paroms duomenų paketu ES šalyse naršysi pigiau

Nesvarbu, atostogauji ar svečiuojiesi Europos Sąjungos šalyse, dabar gali užsisakyti 100 ar 200 MB duomenų paketą parai arba 400 ar 900 MB duomenų paketą trims paroms ir naršyti užsienyje pigiau.

Kuo tai naudinga?

 • Visada žinosi, kiek išnaršai kasdien, ir neviršysi pasirinkto duomenų dienos/dienų limito.
 • Išnaudojęs suteiktus duomenis, bet dar nebaigus galioti paslaugai, visuomet gausi SMS žinutę su pasiūlymu užsisakyti kitą sau tinkamiausią – mažesnį ar didesnį – duomenų paketą.
 • Pasibaigus paslaugos galiojimo laikui, vėl gausi priminimą apie galimybę užsisakyti norimą duomenų paketą.

Kaip užsisakyti?

Siųsk SMS žinutę trumpuoju numeriu 1383:

Duomenų paslaugos paketas

Raktažodis

Kaina, Eur su PVM

100 MB

200 MB

EU100

EU200

2,50 Eur parai

5,00 Eur parai

400 MB

900 MB

EU400

EU900

10,00 Eur trims paroms

22,50 Eur trims paroms

Galiojimo trukmė – 24 val. ar 72 val. po užsakymo.

Apie sėkmingą paslaugos užsakymą tave informuos SMS žinutė.

Kiek išnaudojai duomenų, kiek laiko ir kur galioja suteikta paslauga?

Siųsk SMS žinutę trumpuoju numeriu 1383 įrašęs LIKO.

Išnaudojęs suteiktą duomenų skaičių, bet dar nebaigus galioti paslaugai arba pasibaigus paslaugos galiojimo laikui (nesvarbu, išnaudojai suteiktus duomenis ar ne), gausi SMS žinutę su pasiūlymu užsisakyti kitą duomenų paketą arba naudotis nustatytais duomenų perdavimo tarifais toje šalyje išsiuntęs raktažodį NERIBOTI trumpuoju numeriu 1383.

Jeigu neatliksi jokio veiksmo, naudojimasis mobiliuoju internetu tau bus apribotas 24 valandoms.

Paslauga galioja šiose šalyse: Airijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Fareruose, Gibraltare, Graikijoje, Gvadelupoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje, Islandijoje, Italijoje, Kipre, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lichtenšteine, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Maltoje, Martinikoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Prancūzijos Gvianoje, Reunjone, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje, Vokietijoje.

SMS žinutę su pasiūlymu užsisakyti duomenų paketą naršyti užsienyje gausi atvykęs vis į kitą ES šalį. Pavyzdžiui, jeigu keliauji atostogų automobiliu į Prancūziją per Lenkiją ir Vokietiją, SMS žinutę gausi visose trijose šalyse. Todėl rekomenduojame visuomet prieš užsisakant duomenų paketo paslaugą įsitikinti, ar ankstesnė užsakyta jau baigė galioti.

Išankstinio mokėjimo paslaugos PILDYK vartotojams 1 MB kaina –  pagal turimo mokėjimo plano tarifą pridedant ES taikomą priemoką 0,0605 Eur.

Naudinga žinoti

Kad kelionės vyktų sklandžiai, prieš vykstant į užsienį TELE2 rekomenduoja:

 • Išsiaiškinti, ar TELE2 yra sudariusi tarptinklinio ryšio sutartį su šalies, į kurią keliauji, mobiliojo ryšio operatoriais. Informacija pateikiama www.tele2.lt.
 • Įsitikinti, kad nuvykus į kitą šalį tavo telefonas parinko operatorių, kurio paslaugomis naudojantis tau bus taikomi mažiausi tarifai. Jeigu tai yra kitas operatorius, parink reikiamą operatorių rankiniu būdu (naudokis telefono nurodymais).
 • Patikrinkinti, ar turimo telefono dažnis (900 MHz, 1800 MHz ar 1900 MHz) sutampa su šalies, į kurią vyksti, mobiliojo ryšio tinklo dažniu.
 • Atkreipti dėmesį, kad:
  • tarptinklinio ryšio tarifai skiriasi nuo įprastinių;
  • esant užsienyje už atsilieptus pokalbius reikia mokėti; Latvijoje ir Estijoje, prisijungus prie TELE2 tinklo, atsiliepti skambučiai – nemokami (prisijungus prie kitų tinklų skambučiai bus mokami);
  • mokestis už tarptinklinio ryšio paslaugas neįeina į iškalbamą mėnesio mokestį;
  • informacija apie naudojimąsi tarptinklinio ryšio paslaugomis sąskaitoje pateikiama po vieno arba dviejų mėnesių.


Būdamas užsienyje į Klientų aptarnavimo centrą gali paskambinti numeriu +370 684 00 117 (kaina – pagal galiojančius tarifus).

Būdamas pasienyje stebėk, kokiu tinklu naudojiesi!

TELE2 perspėja savo klientus, kad būnant pasienio zonoje telefonas gali automatiškai prisijungti prie užsienio šalies tinklo, ir tokiu atveju paslaugomis naudojamasi pagal tarptinklinio ryšio tarifus. Taip gali atsitikti dėl stipraus užsienio operatorių ryšio signalo. Norėdamas išvengti naudojimosi užsienio operatoriaus paslaugomis, turėtum būti itin atidus ir pastebėjęs, kad telefonas prisijungė prie kito tinklo, rankiniu būdu pasirinkti Lietuvos TELE2 tinklą.